Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: -77,77%
Odpowiedź z dzisiaj

Szanowny Panie,
 
uprzejmie informuję, że Komisja Nadzoru Finansowego zwróciła się do Giełdy Papierów Wartościowych S.A. z  żądaniem zawieszenia obrotu akcjami spółki Milisystem S.A. (ówcześnie Intelligent Gaming Solutions S.A.) na podstawie art. 78 ust. 3 w zw. art. 16 ust. 3 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Żądanie to zostało wystosowane, ponieważ obrót akcjami ww. spółki dokonywany był w okolicznościach wskazujących na naruszenie interesów inwestorów.

Uchylenie żądania nastąpi niezwłocznie w przypadku, gdy zdaniem Komisji Nadzoru Finansowego nie będą występowały już przesłanki uzasadniające zawieszenia obrotu akcjami, o czym Komisja Nadzoru Finansowego poinformuje odpowiednim komunikatem.
 
Z poważaniem
 
Departament Infrastruktury i Obrotu Giełdowego
UKNF
dio@knf.gov.pl
  • UKNF Autor: ~Znany
  • Re: UKNF Autor: ~Janusz_Spekulacji
  • Re: UKNF Autor: ~Kosa
  • Janusz Autor: ~Znany
  • Re: Janusz Autor: ~Janusz_Spekulacji
  • Re: Janusz Autor: ~Znany

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILISYS -0,48% 2,09 2023-10-02 16:43:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.