Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,24 zł , zmiana od tamtej pory: 20,06%

Ujednolicony VAT na fotowoltaikę

Zgłoś do moderatora
https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/3075489,Zmiany-w-PIT-i-VAT-dotyczace-ochrony-srodowiska.html

Co to oznacza dla Remorsol - więcej klientow - konstrukcje na gruncie czy na budynkach gospodarczych /tereny wiejskie/ nie zdecydowani, z powodu vat23% czy braku odpisu od podatku dochodowego, będą mogli instalowac, korzystając z tych profitow - a Remorsol w końcu wykorzysta w 100% moce przerobowe.
A co ważne tutaj będą widocznie wyższe przychody. Dodatkowo raport uwzględnia tylko 1 miesiąc boom-u wrzesień.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL 1,04% 3,89 2022-01-27 12:23:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.