Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,70 zł , zmiana od tamtej pory: 51,72%

udział prezesa w emisji chyba aktualny

Zgłoś do moderatora
19.10
Potencjalna emisja akcji Ryvu Therapeutics między listopadem a marcem przyszłego roku
(...)
Przewięźlikowski podtrzymał zamiar udziału w potencjalnej emisji.
"Nie podjęliśmy decyzji kiedy będzie emisja, nie wiadomo jakie będą warunki rynkowe, więc w zależności od tego, co będzie na stole w momencie przeprowadzania transakcji, wtedy podejmę decyzję o wielkości udziału. (...) Ale na pewno - według stanu na dzisiaj - zamierzam wziąć udział" - dodał.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Potencjalna-emisja-akcji-Ryvu-Therapeutics-miedzy-listopadem-a-marcem-przyszlego-roku-prezes-8425583.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,38% 57,20 2023-05-30 16:46:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.