Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,40 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Udział Intelidesk na konferencji Cyfryzacja

Zgłoś do moderatora
https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/KONFERENCJACYFRYZACJA.

Przemęczyłem ten dzień dowiadując się ciekawych rzeczy. Czy aby napewno? Jest jedna kraina nie podbita przez Cezara. No to tak wyszło sobie bo z newsów jest jedna realizacja dla poszukiwaczy pracowników - obdzwanianie aplikujacych czy dalej są chętni. Zlecenie dla kilku tysięcy rozmów.
Jednak bardzo nisko oceniam przygotowaną prezentację. Ogólnie było jak w ostatnim raporcie - pełno wycinków z gazet tym razem jednak bez całości artykułu a jedynie z tytułami - np. Ten " Inteliwise myśli długofalowo ". Rozdzielczość slajdów, jakieś wykresy z jakiejś gazety, pokryklane czerwoną kredką słowa w jakiś angielskich slajdach. I gość w koszuli flanelowej na tle żółtej ściany - no słabo. Poprostu słabo. Pewnie ktoś wiedział wcześniej jak się zaprezentuje ITL więc sprzedał czymprędzej co miał. Pozostali opowiadający na konferencji prezentowali się lepiej.
Dlatego zagadka czy już ITL może?
Jeśli tak to jak dla mnie akcjonariusza możecie na następnej konferencji pisać ołówkiem na papierze toaletowym. Tylko czy już tak może być?

  • Udział Intelidesk na konferencji Cyfryzacja Autor: ~STNR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTELIWIS -8,26% 2,00 2022-05-16 10:52:52