Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

uczciwość, a co to takiego?

Zgłoś do moderatora
od niedawna jestem członkiem PAM, ale to ma drugorzędne znaczenie w stosunku do tego że od dawna jestem akcjonariuszem tej złodziejskiej spółki...
Naprawdę nie mieści mi się w mojej prostej choć szkolonej pale że można tak prowadzić biznes żeby celem nie był zarobek firmy tylko okradanie właścicieli i wyprowadzanie majątku firmy dla wąskiego grona/ firm, spółek czy fundacji zarejestrowanych na żone albo na psa na karaibach lub na cyprze. I to od dawna na różne sposoby emisja do emisji , umowa do umowy itd.itp. okradać i okradać niejako w "ramach przepisów, zawieranych umów czy sprawowanych funkcji"

Nie wiem czy jest coś do odzyskania chyba nikt nie wie na tym etapie, ale apeluję o przyłączenie się do PAM. W grupie zdziałamy więcej lub tak po prostu wszystko rozejdzie się po kościach!?!
A może ze strachu przed odpowiedzialnością jest jeszcze szansa "godziwie" wycenić akcje i dojść do porozumienia z akcjonariuszami?!? Chyba jestem naiwny ale kto wie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.