Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,60 zł , zmiana od tamtej pory: 27,36%

ucieknę z tego banku przez sidome i kwietne łąki, klient raiffeisen

Zgłoś do moderatora
Byłem klientem Raiffeisen. dobry bank był, miałem Nola3 do notowań, a teraz jakieś dziadostwo sidoma. Oczopląsu można dostać. Tylko 25 papierów w jednym oknie moge mieć, żeby papier dodać do notowań muszę milion razy sie naklikać, dramat! Wiele razy byłem świadkiem jak funkcjonuje placówka paribas. Czego wy uczycie pracowników? Kolesiówa każe się ludziom logować do jakiegoś tabletu, ludzi co wypłatę chcą kieruje do bankomatu.... na telewizorach wyświetlacie reklamy że wasi pracownicy sieją kwietne łąki. Masakra!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BNPPPL 0,00% 81,00 2021-09-24 17:00:00