Forum Giełda +Dodaj wątek

uciekajcie z bbi - przekręty kursowe..

Zgłoś do moderatora
uciekajcie od czegokolwiek czego się tkną na gpw - 06, ibs i reszta, wszedzie gdzie wejdą zostaje syf, to smutne. Paru cwaniaków pogrywa teraz na kursie i pewnie są z siebie bardzo zadowoleni - az zal, że nikt nie chce się zając tymi matactwami.
niestety knf to kpina, tu celowo zeszmacil papier i nic.
większy śmiec jest tylko na octawie - tam już przekręt jawny jest. znacie większy bałagan?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA -2,41% 0,81 2019-12-09 15:47:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.