Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,06 zł , zmiana od tamtej pory: 28,43%

Uchwały ZWZ, kolejne umowy, wzrost wydobycia boksytu i będzie raport +

Zgłoś do moderatora
Wiesko pełna zgoda ale na ręce trzeba patrzeć zarządowi i ich rozliczać za to inaczej będą robić co będą chcieli ………..i na walnym trzeba to dać jasno im do zrozumienia !! chcą podwyżek oki ale najpierw rezultaty pracy ich czyli zysyki dla Bumechu jak i akcjonariuszy wszystkich a nie tylko pod siebie i dla swoich w zarządzie !!Będą zyski można wtedy dzielić ale na wszystkich czyli np. w postaci dywidendy czy poprzez skup akcji i umorzeniu ich a nie rozwodnieniu cały czas kapitału !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUMECH -1,26% 3,93 2019-07-18 16:49:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.