Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,81 zł , zmiana od tamtej pory: 112,60%

uchwały nr 42/2007 Zarządu GPW

Zgłoś do moderatora
Dlaczego spółka nie informuje o uchwałe nr 42/2007 Zarządu GPW z późn. zm., w wyniku korekty nadzwyczajnej po sesji w dniu 29 marca 2018 r. z list uczestników poszczególnych indeksów giełdowych zostaną wykreślone akcje spółek zgodnie z poniższą tabelą - i co dalej z tym wielkim przekrętem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP 8,00% 8,10 2020-10-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.