Forum Giełda +Dodaj wątek

UCG - balonik mimo wszystko -d.d. za przysłowiowego grosika.

Zgłoś do moderatora
Poniżej 13 zł za akcje to tylko kwestia czasu.
Nawet analitycy z UCG nie są świadomi sytuacji /sądząc po ich tegich minach w tvcn/. Pozyskane z rynku ok 7 mld euro to kropla w morzu potrzeb. Uzyskano to niesamowicie wielkim kosztem. ( poczworeniem ilości akcji). Tak ratuje się bankrut. Oddaje sie cały za przysłowiowego grosika. I cóż pomoże ten grosik jak staty mogą siegnąć dziesiątków miliardów. Próbke możliwości strat już mieliśmy okazję oglądać.
Spekulacyjnie w granicach 10-13 zł. Inwestowanie w te akcje dopiero po cenie emisyjnej ( 1,92 Euro ) tj. ok. 8 zł za akcje.
finito !!!
Niech przestrogą będzie TOTA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 0,60% 52,31 2021-09-28 12:32:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.