Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,18 zł , zmiana od tamtej pory: 21,55%

ubeckie miasta obsadzone przez peowiaków są chytre jak zydki i kasy ni m

Zgłoś do moderatora
ma na tramwaje. wpją sobie pensje podnociś niż i8nwestowac w tramwaje.
A torpol ma co robić przez 20 lat w kolei bo 250 mld zł leży tam do przerobienia plus CPK itp itd

Torpol dywersyfikuje portfel poprzez udział w przetargach na kontrakty tramwajowe.

"Udział postępowań tramwajowych jest na razie niewielki, to ułamkowe procenty w naszym portfelu. Obecnie toczy się parę postępowań dotyczących linii tramwajowych, ale nie są to duże kwoty - zdarzają się pojedyncze na 200-300 mln zł, ale zazwyczaj jest to mniej niż 100 mln zł. Wchodzimy na rynek tramwajowy, ale podstawowym obszarem działalności są projekty kolejowe. Chcemy, by projekty tramwajowe stanowiły kilka proc. w naszym portfelu" - powiedział prezes.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL -0,50% 16,02 2022-05-19 14:18:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.