Forum Giełda +Dodaj wątek

typowe zagranie - skąd ja je znam??

Zgłoś do moderatora
ano z tego iż obserwowałem nie jednego trupka tutaj na bananowym, wiecie po co są te podbitki +20% z 10 gr na 12 gr? abyście ustawili zlecenia kupna przy 10 gr myśląc iż sprzedacie i zarobicie 20% gdyby było to takie proste wszyscy byliby tu mulionerami, tak więc ONI sobie poczekają aż będzie grubo stało na 10 gr i wtedy sruuu ubiorą i spadnie na 6 gr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WINVEST 10,65% 0,37 2021-11-30 11:17:37