Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,78 zł , zmiana od tamtej pory: -16,82%

Tymczasem w Chinach. Link. Kolejne mutacje?

Zgłoś do moderatora
https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,tak-wielu-przypadkow-covid-19-w-chinach-nie-bylo-od-stycznia--co-tam-sie-dzieje-,artykul,98646392.html
  • Tymczasem w Chinach. Link. Kolejne mutacje? Autor: ~Atest

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOMAXIMA 0,17% 23,94 2021-10-25 17:00:00