Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,48%

tylko spokój

Zgłoś do moderatora
Witajcie,
trochę podziało się dziś i wczoraj. Widać ktoś grubszy wychodził. I tyle. I jeszcze młodsi dołączyli, bo za bardzo patrzą w ekran.

Zalecam spokój. I cierpliwość. Jeszcze w listopadzie taką cenę przyjęlibyśmy z pocałowaniem ręki.

Jak widać z dyskusji poniżej już zlatują się chętni i narzekają :). To dobry dla nas znak.

Dobranoc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,45% 14,00 2021-06-18 15:22:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.