Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  199,06 zł , zmiana od tamtej pory: -4,70%

Tylko przypomnę, że KGHM jest nadal lepszy do spekulacji...

Zgłoś do moderatora
Na początku kwietnia doradzałem komuś tutaj jak nie tracić, ew. trochę się odegrać. Można było się "przesiąść" z CDR na KGHM i zarobić... https://www.bankier.pl/forum/temat_bylo-sie-przesiasc-na-kghm,46538717.html

Tak samo teraz, idealny moment na przesiadkę, moim zdaniem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -2,22% 189,70 2022-01-19 09:20:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.