Forum Giełda +Dodaj wątek

Tylko obserwuję spółkę ze względu na branże...

Zgłoś do moderatora
I dlatego chciałem podzielić się spostrzeżeniem, że o ile kurs dzisiaj jest bardzo zmienny (było przez chwilę ponad +31%, obecnie +13,64%) to nie widzę żadnego poparcia w wynikach firmy dla tych wzrostów... oczywiście nie kwestionuję niedowartościowania akcji tej spółki, jednak nie radzę zbyt optymistycznie podchodzić do tych wzrostów, bo o ile są one spore to na minimalnych wolumenach (do tej pory wol.12664).

Z moich przewidywań jednak wyniki firmy na pewno będą w najbliższym kwartale bardzo dobre, ze względu na wzrost wartości magazynowej spowodowanej wzrostem cen, który to jest znowu spowodowany spadkiem złotówki.

Życzę wszystkim akcjonariuszom cara dużo szczęścia
  • Tylko obserwuję spółkę ze względu na branże... Autor: ~Mictlantecuhtli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 0,55% 181,50 2020-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.