Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen

Zgłoś do moderatora
Tak jak pisałem Rosja nie ma nic już do gadania w Kazachstanie !! Kazachstan chce do Europy i co Ważne Prezydent chce zastąpić Rope i gaz z rosji swoimi surowcami które będą płynąć do Europy a co za tym idzie jest ogromny potencjał do przejęcia OTB i Emby przez Polskiego Giganta który łączy się i wyrasta na Giganta Europy Orlen-Lotos-PGNiG -Petrolinvest -taki scenariusz tutaj się rysuje a więc drodzy Akcjonariusze bądźcie cierpliwi bo zarobicie krocie !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.