Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,62 zł , zmiana od tamtej pory: -8,49%

Tylko JSW - pewniak na przyszłość!!!

Zgłoś do moderatora
  • Grupa Jastrzębskiej Spółki Węglowej zamierza zwiększyć wydobycie węgla do poziomu ok. 18 mln ton oraz utrzymać produkcję koksu na poziomie około 3,6 mln ton rocznie.
  • W związku z tym kosztem przeszło 345 mln zł do wiosny 2021 roku ma zostać zmodernizowana bateria koksownicza numer 4, a zatem kluczowa instalacja w procesie produkcji koksu. 
Później, w latach 2023-2025 planowana jest modernizacja kolejnej baterii - nr 3. Obydwie instalacje będą należeć do najnowocześniejszych w światowym koksownictwie. 

Myślą o przyszłości a rynek tego jeszcze nie wy(do)cenił !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,37% 18,87 2019-12-05 17:03:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.