Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,29 zł , zmiana od tamtej pory: 0,69%

Tylko 27 mln akcji jest na gpw.Reszty nie moga sprzedawac na GPW

Zgłoś do moderatora
To dlaczego kurs jest tak Nisko. Co to za przekret .Wyemitowali akcje sobie a muzom czy po Co to ?Akcje na GPW powinny byc duzo wyzej bo the milliardy nie sa dopuszczone na rynku regulowanym GPW.Wniosek z tego ze zrobii cabaret zebu oszukac akcjonariuszy I rynek . Teoretycznie duzo akcji ale wysypac ich nie moga .Jesli podzielic wartosc spolki na akcje ktore sa dopuszczone na gpw to Jedna jest warta okolo 30 zl ? Dobrze licze ? Co oni kombinuja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFI -0,68% 0,29 2022-01-19 15:44:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.