Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: -12,47%

Tydzień w Jaworznie

Zgłoś do moderatora
https://images90.fotosik.pl/308/d17e89ccfb459987.png

Diagram tygodniowy bez luk (przerw) jest jak nasza akt. polityka, emocje jak w SN i druga część tygodnia jak TK, czyli mądrość.
Kozakowanie i chęć pokazania rynkowi jak dochodzą do osiągalnych mocy kontra rozruch na już solidnym poziomie i ustabilizowanie pracy ale czego my oczekuje. jakaś Gersdorf to tylko prawnik od prawa pracy a Pani Julia urodzona w Bydgoszczy czyli mieście bankierów jest kontrastem do licha z Zoliborza i nie mam na myśli Kaczyńskiego.

Danych za piątek nie ma i piątki to oni nie dostaną :) bo początek tygodnia nie był nikomu i do niczego potrzebny i skutkował spadkiem mocy i pewnie z "palnikiem" biegali. Blok pracuje w podstawie i to jest Okay i to jakaś baza na luty by na przełomie luty marzec przejść do testu trwałego 720 h bez wypadnięć i moje wyliczenia się sprawdzą że na wiosnę będzie a w maju przekazanie inwestorowi

a każdy inną datę odrzucam niczym SN :)))

Sub. opinia

Decydujcie sami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAFAKO -1,12% 0,71 2020-02-20 17:03:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.