Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -25,00%
Powrót BBInwest …lepsze obroty i kurs do góry, miło się na to patrzyło. Kurs zaczął reagować na informacje z rynku. Myśle, że jakiś cel został osiągnięty i widać poprawę nastrojów na tej spółce. Wg. mnie wkrótce czekają nas konkrety na temat polaczenia i pod to idzie gra. Najważniejszemu jest to, że decydenci wypowiadają się, że cel tj. połączenie zostanie osiągnięty i to jest ważne. Patrząc na realia rynkowe, sukces dla kursu dadzą dobre informacje z planu polaczenia - a wszystkim na tym zależy - musi być, więc ok
  • Tydzień Autor: ~Ww

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBINWEST -1,75% 9,00 2021-09-28 16:34:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.