Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,08 zł , zmiana od tamtej pory: 54,41%

Tych klientów już nie obsługujemy banki, link

Zgłoś do moderatora
https://www.money.pl/banki/banki-tych-klientow-nie-obslugujemy-jaka-forma-zatrudnienia-wyklucza-z-kredytu-6587943313115936a.html
Zobaczcie zaczyna się to jest to na co Provident liczy kropka to nie tylko zwiększenie ilości klientów o dużo lepszym standingu finansowym ale także szansę na to żeby Provident zmienił się z firmy dla biedaków z firmy dla średniaków i odpowiednio stał się czymś pomiędzy klasycznym parabankiem a bankiem. Jak do tego dodamy perspektywę rozwoju w Ameryce Łacińskiej w pierwszej kolejności w Meksyku oraz fakt że ramię e-biznesu stanowi klasycznych Intech to można patrzeć w przyszłość naprawdę z optymizmem.
  • Tych klientów już nie obsługujemy banki, link Autor: ~Brutalny_cenzor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.