Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Tych bredni czytać się już nie da

Zgłoś do moderatora
Ludzie przestańcie pisać, że ta sytuacja to odleszczanie, bo większych głupot nie czytałem. Zam mam uwalone w tym gniocie już 40
%. Na razie nie uśredniałem, ale zaraz nie będę miał wyboru.

Co do obecnej sytuacji - niby odleszczania przez fundusz. Kiedy do Was dotrze, że na chwilę obecną na tę spółkę nie ma POPYTU....Nikt tego gniota nie chce kupować w większych pakietach. To po co funduszowi więcej akcji, jak nie mają komu sprzedać?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37