Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,35 zł , zmiana od tamtej pory: 15,80%

ty DYZMA a polski holding spożywczy to w oparciu o co sasin powołał

Zgłoś do moderatora
polski cukier

Krajowa Spółka Cukrowa liczy na rekordowe zbiory buraków i ...https://businessinsider.com.pl/firmy/polski-holding-spozywczy-podpisano-wazna-umowe/ew81x8g

KSC przeanalizowała możliwe warianty konsolidacji. Doradca zarekomendował wariant polegający na wniesieniu do przez Skarb Państwa udziału spółek przeznaczonych do konsolidacji na podwyższenie kapitału zakładowego KSC w zamian za akcje w podwyższonym kapitale. Minister Aktywów Państwowych złożył wniosek w sprawie przekazania udziałów w spółkach, jednocześnie resort i KSC wystąpiły do UOKiK w sprawie zgody na taką konsolidacje. Prezes Urzędu w maju wyraził zgodę na koncentrację.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,47% 9,67 2022-05-20 17:01:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.