Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,65 zł , zmiana od tamtej pory: -9,44%

tutaj szansa na szersze oko..

Zgłoś do moderatora
kraj rad nie godzi się na oddawanie Ukrainy w biały dzień. Polacy / Polska to niegdysiejsi królowie wolności, więc totalny podstęp okupacyjny uprawia się znienacka ( 01. 09. 1939r. lub 17. 09. 1939r. ). michnikowszczyzna nie daje spokojnie zasypiać Polakom a tutaj np. na Rfk lucow w ten deseń i decydujcie sami- ani zająknie się zakorzenionym barszczem kwaśniewskiego, który uśmiercił prawdziwą elitę Polski po 1989r. i nawet dzisiaj, gdy od 4 lat Polska odradza się po udanym wyzwoleniu w 2015/16r.
- W 2007r. hasłem było zabierz babci dowód, bo niby babcie głosowały tylko za Polską/Niepodległością/Godnością i Wolnością. Gdy obecnie Polacy bardziej trzeźwiejsi, odporniejsi na po-st-soviecki alkoholizm i po-tężne massmedia, czujniejsi przy pilnowaniu urn wyborczych, odporniejsi na antypolską roralną indoktrynację, okazuje się, że Polskę kocha ponad 50% Młodzieży (18-24 lata), stają się oni problemem dla za-kod-owanej totalnej michnikowszczyzny dywersującej Polskę. Dzisiaj ta totalna zaraza kraju rad/sovieci skonna jest odpuścić po-nizające hasła wobec emerytów i skupić się na ujmowaniu Młodzieży Polski- zabierz dowód młodzieży .
lucow ala michnikowszczyzna 24h/doba obrzydza POlakom nieliczną z ocalałych polskich firm i pyta o wytłumaczenie problemów.
- Tak michnikowszczyzna po-stępuje z Polakami ; przejęli majątek Polski dla sovieci i lewackich przyczułków np. w Eu a do Polaków z najwyższych stołków warczeli (komorow czy tucek) brakuje ci pieniedzy to weź kredyt lub jak zsl- niby psl pt. nieudacznicy do prawdziwych polskich rodzin rolniczych obdartych z ziemi i po-zbawionych autentycznego dostępu do jej wykupu zwłaszcza za ok. kilkadziesiąt złotych / 1 hektar, jak to sobie umożliwili zsl-e- niby psl.
W roku 2006/2007r w kilka mesięcy ta michnikowszczyzna i lewacja po-siadła całe branże polskej gospodarki podniosła ceny materiałów budowlanych o ok. 100%. Wszystko to aby uniemożliwić wtedy dziesiejsze odradzanie się Polski, oczywiście po przywództwem prawdziwej Elity najwybitniejszych z Polaków, jak dzisiaj-tej samej. Dzisiaj nie tylko materiały budowlane (tutaj problem RAFAKO- PBG i paru ocalałych pl firm) ale przed wyborami psl-e (autentyczny prl-owski zsl) jako zagarniający główne miliony hektarów najżyźniejszej polskiej ziemi, dźwiga cene ziemniaków, by projektować antypolską narrację wobec odradzającej się Polski i Wyzwoleńczej Elity/Partii .
Wczoraj parę tych szczegółów spowodowało i tutaj o zablokowaniu konta do napisania nawet posta, nie wspominając o wątku/temacie ( jak za michnikowszczyzny/prl-u), mimo że ktoś w tym samym czasie opluwał PiS/Polskę i insynuował, że PBG sponsoruje TV Trwam, TV Republikę, TVP .
Można powiedzieć, przestrzeń medialna w Polsce zawłaszczona jest przez totalnie antypolskie michniko-lewacje/okupacje, jak polska ziemia przez psl-e/zsl, tak więc zwłaszcza przed wyborami, także taki bankier ( o zgrozo z domeną pl) tradycyjnie ryzykuje sprzyjając narracji wrogiej Polsce michnikowszczyźnie-lewacji/sojuzowi rus-prus.
  • tutaj szansa na szersze oko.. Autor: ~sojse

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 0,34% 35,00 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.