Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,92 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Tutaj spadki nieuniknione

Zgłoś do moderatora
Spółka Relpol ma produkt ładowarki do samochodów i co z tego jak kurs nie wystrzelił, samochody elektryczne wprowadzą za 10 lat a i wcześniej mogą wprowdzić samochody wodorowe i będzie po elektrykach, tutaj panuje zły sentyment, lepiej zapoznać się z ZPUE tam kurs jedzie na północ bez oporów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RELPOL 3,14% 5,92 2022-07-07 14:24:01