Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,25 zł , zmiana od tamtej pory: -67,06%

TUTAJ MIAŁO BYĆ ŚCIERNISTKO A BĘDZIE ZA TO WY-SY-PIS-KO!!!!!!

Zgłoś do moderatora
marzenia o 10złotych coraz dalej, bliżej nam do 3 złotych a kolejnych do wyrzucania papieru z każdym dniem przybywa i na coraz niższych poziomach. HIP HIP URRA!!!!!!! chociaż obserwując ostatnie działania na kursie mam pewne obawy czy korekta nie okaże się odwróceniem trendu. a i jak się okazuje sam z sobą pisze heheh. a gdzie ci wszyscy co przy 5,5 śpiewali pod niebiosa. Przycichli coś nie coś

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00