Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Tutaj jest wszystko napisane

Zgłoś do moderatora

https://nowyporzadekinwestowania.pl/upload/avatar/middle/35.png
leszczu
2019-10-01   #21
odpowiedź na #19 @adeodatus :
Będzie korekta do raportu zgodnie z załącznikiem. Ciekawe czy może to radykalnie zmienić raport. Jutro kolejne rozdanie. Trolle już maja nowa pożywkę w postaci wartości księgowej na minusie, jakby to była jakaś nowa wśród spolek.
Jednocześnie oświadczam, że nie można z całą pewnością potwierdzić iż odzwierciedlają one w sposób prawdziwy, rzetelny i jasny sytuację majątkową i finansową Emitenta oraz jego wynik finansowy. Sprawozdanie finansowe zostało sporządzone wyłącznie na podstawie informacji pochodzących z systemu informatycznego Emitenta, bez możliwości dostępu do dokumentacji źródłowej, albowiem dokumentacja ta w całości, na podstawie postanowienia prokuratora Prokuratury Regionalnej z dnia 06 września 2019 roku, wydanego w sprawie o sygnaturze RP I Ds 23.2019 została zabezpieczona przez funkcjonariuszy Zarządu w Katowicach Centralnego Biura Śledczego i zabrana z siedziby Emitenta. Dokumentacja ta zostanie częściowo udostępniona przez Prokuraturę Regionalną na podstawie zarządzenia o częściowym udostępnieniu dokumentacji z dnia 20 września 2019 roku (wpływ do zarządcy w dniu 25 września 2019 roku).

https://nowyporzadekinwestowania.pl/t/70-2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.