Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 130,00%

Tutaj ich znajdziesz, to tutaj (PBG) skupieni są "troskliwi".

Zgłoś do moderatora
Prawdopodobnie tutaj najwięcej z wszystkich obserwowanych na GPW obiektów, jest skupionych najwięcej "troszczących się" o twój portfel.
W ciągu ok. 12h i to licząc z nocą oraz niedzielą i częścią poniedziałku, licząc tylko wg samych nick-ów, jest ich już ok. 15-tu. Zakładając że 1-2 odpowiadających ( 1-en temat pt. szukam spółki do szybkiego zarobienia 100-300 %) to osoba/y obiektywne w miarę możliwości, pozostaje zatem ok. 13 "troskliwych" przez w/w tylko ok. 12 h.
Jest to wynik raczej rekordowy .

Re: Szukam spółki do szybkiego zarobienia 100-300%Autor: ~Ela2020-01-13 10:31

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBG 15,00% 0,05 2020-06-03 12:57:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.