Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,30 zł , zmiana od tamtej pory: -10,76%

Tu trudno kupić akcje, łatwiej na Pamapol-tam też rośnie!

Zgłoś do moderatora
Tu na CDA trudno jest kupić akcje, bo ciągle to TKO i Zawieszenie Notowań, tu się zatkało i nie puszcza!!!
Za to na Pamapol-dużym producencie konserw i dań gotowych kurs nie jest zawieszony i tam o wiele łatwiej dostać przydział na akcje niż tutaj.
Na Pamapol mamy kanał wzrostowy, gdyż ludzie wykupują w sklepach towary takie jak Pulpety, Konserwy, Pasztety itd, na przetrwanie kryzysu.
Dziś była na Pamapol krótka korekta, więc jutro rano opłaca się kupić akcje przed ich zdrożeniem w ciągu dnia.
Pozdrawiam Myślących!

SKRÓT GIEŁDOWY SPÓŁKI PAMAPOL TO: " PMP "

Polecam sprawdzić i tam spróbować zarobku, niż tutaj siedzieć i czekać i patrzeć jak CDA rośnie, TKO pokazuje wzrosty, a kupić tych akcji nie idzie. Na Pamapol tego problemu nie ma, a zarobić tam też idzie!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -3,63% 19,90 2022-01-24 16:10:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.