Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: -72,73%

Tu niedługo będzie mega grubo

Zgłoś do moderatora
W dwa dni przemieliło się ponad 3 bańki papiera, bez żadnego infa, za miesiąc wyniki, pewnie jeszcze przed publikacją pojawi się komunikat o przekroczeniu progu, może nawet jakaś konsolidacja wisi w powietrzu. Wydaje mi się że już niebawem zleci się tu pół giełdy a obroty będą jak na WIGu. Czekać cierpliwie bo tylko cierpliwi zostaną nagrodzeni, teraz ewidentnie ktoś skubie groszołapów by wyrwać jak najwięcej. Ląt podpalony niedługo petarda poleci w kosmos.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MINOX 0,00% 0,06 2018-12-10 16:49:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl