Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,45 zł , zmiana od tamtej pory: -32,47%

TU NA PGE NIGDY NIC SIĘ NIE ZMIENI, JAK PGE NIE WEŹMIE SIĘ ZA SWĄ WŁASNĄ

Zgłoś do moderatora
TECHNOLOGIĘ. TYLE RAZY PISAŁEM IŻ, KUPOWANIE TECHNOLOGII I WYROBÓW Z ZAKRESU OZE W POLSKICH WARUNKACH GEOGRAFICZNYCH, NIE PASUJE DO EFEKTÓW UZYSKIWANYCH Z OZE, JAK WIATRAKI I PANELE SŁONECZNE. BUDOWANIE NA BAŁTYKU WIATRAKÓW TO CENA 10 RAZY TA CO NA LĄDZIE. CZYLI ZA JEDEN NA MORZU, BYŁO BY 10 WIATRAKÓW NA WYBRZEŻU. A KONSERWACJA WIATRAKÓW NA MOŻU JEST 10 RAZY DROŻSZA JAK NA WYBRZEŻU. NO MOŻNA JESZCZE SKAKAĆ NA GŁÓWKĘ DO PUSTEGO BASENU. I TAKĄ ENTELIGENCJĘ SZPAGATOWĄ MAMY CO POLSKĄ ZADZĄDZYWUJE. NIC NIE PRODUKUJE WSZYSTKO DROGO KUPYWUJE I CIESZY SIĘ Z BAKSZYSZU. Z TĄD NALEŻY WYJECHAĆ I ZOSTAWIĆ RZĄD NIECH SIĘ SAM WYŻYWI.
  • TU NA PGE NIGDY NIC SIĘ NIE ZMIENI, JAK PGE NIE WEŹMIE SIĘ ZA SWĄ WŁASNĄ Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,69% 6,38 2022-10-03 17:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.