Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,98 zł , zmiana od tamtej pory: 44,22%

Tu już nie ma czasu na czekanie dla niezdecydowanych.

Zgłoś do moderatora
Akcji jest naprawdę coraz mniej ,cena tych pozostałych raczej nie spadnie znacząco.Chcesz mieć Magna w portfelu musisz brać co zostało niestety dużo drożej.
Cała sprawa jest jak dla mnie na finiszu i liczenie na cud jest wyraźnie naiwne.
Ktoś to pięknie pozbierał przez te parę lat.
Pytanie dokąd to doleci w przypadku pozytywnego wyroku dla 06 Magna Polonia??? Jak to rozegrają???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 1,06% 5,74 2023-06-01 10:14:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.