Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,72 zł , zmiana od tamtej pory: -28,32%
Tu jest poczatek wzrostow, i teraz juz tylko co miesiac wyzej, wzrost bedzie na poczatku kazzdego nastepnego miesiaca, a koreekta spadkowwa w polowie miiesiaca, dodatkowo powstala duza formacja KUBEK Z UCHEM teraz jednak korekta do 17 czerwca a potem nowe szczyty, korekte spadkowaa pokazuja tez dwie swiece powstale w ciagu dwoch ostatnich sesji. gdzie czarna piatkowwa swieca objela calkowicie biala srodowa swiece,
Ale ogolnie sytuacja wyglada tak ze jesteesmy na poczatku poteznej wedrowki kursu w gore, przynajmniej przez pol roku, tak jak kiedys cd projekt trzymal poziom wigu 20 tak teraz to bedzie cyfrowy polsat
  • Tu jest Autor: ~And123
  • Re: Tu jest Autor: ~Nieważny
  • Re: Tu jest Autor: ~And123

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CYFRPLSAT 0,00% 22,02 2022-05-25 10:45:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.