Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,35 zł , zmiana od tamtej pory: 36,00%

Tu będzie jeszcze dłuuuugi czas wielkie nic - kolejne 12 miesięcy

Zgłoś do moderatora
Znając tempo Januarego do wprowadzania spółek to chłopaki jeszcze z rok poczekajcie. Może do końca roku, może będzie jakiś term sheet. Od term sheet trzeba liczyć kilka miesięcy, dajmy pół roku na urzeczywistnienie się umowy realnej.

Jeśli po drodze znów ktoś się nie wysypie. Od umowy kolejne przynajmniej pół roku formalności i być może do konća 2022 roku coś będzie realnego. Może.

Tak wiec jesteście z niepewnym papierem na którym nic nie będzie się działo poza spekulacyjnymi górkami i dołkami co jaki czas.

Ja tego szajsu pozbyłem się. Strata czasu. Strata jest ale w kilka dni do odrobienia.

Trzymcie się
  • Tu będzie jeszcze dłuuuugi czas wielkie nic - kolejne 12 miesięcy Autor: ~fircyk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADVERTIGO 0,00% 0,48 2022-01-25 15:09:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.