Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  940,00 zł , zmiana od tamtej pory: -40,64%

TSGames w korekcie. Okazja bo zyski +500% w raportach, wyceny po 116zł i

Zgłoś do moderatora
oprócz wysokich zysków i wycen, Dodatkowo firma nie posiada ŻADNEGO zadłużenia i zamierza płacić dywidende, Kapitalizacja spółki wynosi 578,36 mln zł a wartość akcji w obrocie 243,07 mln zł więc jest niedoceniona giełdowo. prosze poczytać coś o spółce, bo to absolutny AS
  • TSGames w korekcie. Okazja bo zyski +500% w raportach, wyceny po 116zł i Autor: ~banan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT -1,76% 558,00 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.