Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,10 zł , zmiana od tamtej pory: -18,38%

TSG w korekcie.Okazja bo zyski +500%,wyceny po 116zł, brak zadłużenia i

Zgłoś do moderatora
oprócz wysokich zysków i wycen, Dodatkowo firma nie posiada ŻADNEGO zadłużenia i zamierza płacić dywidende, Kapitalizacja spółki wynosi 578,36 mln zł a wartość akcji w obrocie 243,07 mln zł więc jest niedoceniona giełdowo. prosze poczytać coś o spółce, bo to jak teraz absolutny AS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03