Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,80 zł , zmiana od tamtej pory: 7,37%

TSG jedną z lepszych inwestycji w segmencie WIG gry

Zgłoś do moderatora
Inwestorzy, czy spadnie, czy wzrośnie, nie dajcie się wyzerować akcji.To co zrobił zarząd to majstersztyk. Nie będzie tu fajerwerków w postaci niewyobrażalnych wzrostów ale wystarczy zobaczyć akcjonariat i zarządzających firmą. TSG to modelowy przykład biznesu który bazuje za zdolnych merytorycznie z wizją zarządzających i właścicielach którzy widzą w nich wizję spółki. TSG to spółka o ogromnej skali rozwoju której wartością są projekty i wizjonerstwo zarządzających. Szacunek. A kto shortuje?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -0,90% 93,20 2023-12-04 10:55:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.