Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -5,26%

Trzeba wyczekac - osobista opinia

Zgłoś do moderatora
Spoleczka dobrze sie rozwija, powieksza zatrudnienie, moce przerobowe. Ok, wiem, ze nie wypuscila zadnej gry. Mam tego swiadomosc. Jednak dema sa swietnie odebrane i znajda swoja publike. Jak zaczna wypuszczac to skroca sie okresy oczekiwania na nowe gry. Podobnie zreszta na 11 bit, kazda spolka boryka sie z opoznieniami. Tylko jaki cap jest na thd niski, a ile projektow w backlogu.. Nie sluchajcie troli, chca was z akcji wydrzec. Zreszta nie po to po 14zl wchodzil inwestor (w sumie nie jeden, bo wczesniej inni wchodzili) zeby tu nie zarobic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -6,49% 14,40 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.