Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: -15,00%

Trzeba podać KNF do sądu za brak reakcji na działania "wynajętych"

Zgłoś do moderatora
Cytat " Tak, czy inaczej, Pan Grzegorz dopnie swego. Zrobi emisję, rozwodni kapitał i porozumienie jest załatwione."
Delisting się odbędzie!
Brak reakcji KNF powoduje mniejszy popyt ze strony inwestorów. To przekłada się na kurs. Podanie do sądu (po konsultacjach z prawnikami) z pewnością spowoduje zainteresowanie mediów. Zeznania pod przysięgą ludzi z KCI i samych "wynajętych" na ten temat mogą okazać się bardzo ciekawe. Tego typu działania trzeba inicjować jak najszybciej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 3,03% 0,68 2020-10-26 12:14:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.