Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: 16,88%

True lies ;)

Zgłoś do moderatora
Wrodzona ciekawość i dociekliwość dotycząca GPW, zmobilizowała mnie do porównania notowań spółek tak mocno tutaj na forum Ranka powszechnie krytykowanych. Wszystkie są one oczywiście złe, nagonione, balony, bankruty, wydmuszki itp. epitety tzw. Rankowych inwestorów fundamentalnych. Sekty.
Oczywiście ich akcjonariusze to już bankruci, nieudacznicy, dyletanci - tak twierdzą ci którzy własne porażki na Ranku chcą niejako przykryć niepowodzeniami innych na ww. spółkach. To dla mnie oczywiste, nawet smutne, że można się tak oszukiwać.
Porównałem kurs maksymalny notowań spółki z kursem dzisiejszym. Najbardziej proste i przejrzyste.

Oto co mi wyszło:

1) Rank Progress. -91%,
2) Allegro -72%
3) CD Projekt -80%
4) Columbus -92%
5) Bumech -82% 
6) Hemp -92%
7) TSGames -85%

Jakieś refleksje? Hehehe. 
Kolejne manipulacje i kłamstwa trolli obnażone. Tylko dwie z tych przez was najcześciej wyśmiewanych mają minimalnie gorszy wskaźnik (kurs maks. - kurs 10.08.2022).

Kolejnym razem radziłbym się zastanowić na strategią ośmieszania innych spółek poprzez ośmieszenie swojej.
To tak nie działa.

I proszę nie piszcie mi znowu o fundamentach, wskaźnikach, galeriach, inwestycjach itp. 
To wszystko już wiemy od baaaaaaardzo dawna.

Liczby nie kłamią a rynek się nie myli.

Kropka.
;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RANKPROGR 1,63% 1,87 2022-11-28 13:21:55