Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  385,30 zł , zmiana od tamtej pory: -11,63%

Trudno jest jak jest ale...

Zgłoś do moderatora
Niejeden by się załamał na moim miejscu nie ma się co wyżalać ale dziś osiągnęłam apogeum to znaczy 1 mln więc pozostało tylko czekać jak długo nie wiem nie ma co się zamartwiać wszystko jeszcze przed nami najwyżej zostanę tutaj bardzo długo long chciałam tego uniknąć ale co zrobisz panie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -6,48% 340,50 2020-10-28 10:00:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.