Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,11 zł , zmiana od tamtej pory: 41,23%

Trudna Droga Taurona

Zgłoś do moderatora
W tej chwili kurs Taurona jest w bardzo mocnej strefie oporu, a do tego jeszcze znajduje się on między dwoma sk-100 i 200 sesyjnymi. To bardzo znaczące miejsce dla rozwoju ruch cenowego na akcjach tej dużej firmy. Wyjście dołem z tego obszaru da mocny sygnał do sprzedaży walorów tej spółki, natomiast wybicie górą i dalsze przebicie obszaru 2,70 - 2,90 zł da sygnał wzrostu nawet do 4,5 - 5,0. zł. O rozwoju sytuacji w jedną bądź w drugą stronę przeświadczy jeszcze volumen na poszczególnych sesjach. Interpretacja volumen pozwoli wykluczyć fałszywe sygnały techniczne . Na najbliższych sesjach wszystko się rozstrzygnie.
  • Trudna Droga Taurona Autor: ~NORD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,47% 2,98 2021-01-26 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.