Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  166,10 zł , zmiana od tamtej pory: -27,54%

trole spadkowe nikt wam nie karze kupować akcji mercatora !!!!!

Zgłoś do moderatora
podbijam. 4 FALA SIĘ ROZKRĘCA , CAŁE ZAPASY IDĄ W TRZECIM KWARTALE ( około 30 kontenerów już poszło ). PO WCZORAJSZYM RAPORCIE I UMORZENIU AKCJI CENA / ZYSK = 1. !!!!! JEDNA Z NAJTAŃSZYCH SPÓŁEK NA POLSKIEJ GIEŁDZIE !!!! Wygenerowane środki pieniężne na przestrzeni roku umożliwiły spłatę kredytów i zapewniają niestandardowo wysokie wskaźniki płynności. Grupa na koniec pierwszego półrocza 2021 r. posiadała środki pieniężne oraz aktywa finansowe w postaci jednostek uczestnictwa w FIO łącznie o wartości 824 mln zł (vs 156 mln zł na koniec pierwszego półrocza 2020 r.). Coś niesamowitego. W chwili obecnej spółka posiada aktywa, które przewyższają wartość obecnej kapitalizacji rynkowej. 1 693 649 vs 1 677 993 Znajdzie ktoś drugą taka spółkę w WIG20?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -7,14% 120,35 2021-12-03 17:04:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.