Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,50%

Trole chciały kupić tanio to kupią po 6

Zgłoś do moderatora
Quercus to jeden z lepszych funduszy, w ciągu miesiąc zwiększyli o 200mln stan posiadania w funduszach a niskie % w bankach będą pchały tam kapitał z miesiąc na miesiąc jeszcze mocniej.
Gadanie o getbacku to słaby trolling bo Buczek przynajmniej zachował się jak trzeba i za to go szanuje
W długim terminie akcjonariusze zarobią z nawiązką.
Paka trole
  • Trole chciały kupić tanio to kupią po 6 Autor: ~ZW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
QUERCUS 0,00% 3,42 2022-07-01 14:29:32