Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,89 zł , zmiana od tamtej pory: 58,87%

trochę wiary 23.59.54

Zgłoś do moderatora
Bajko trwaj, tak mówi drużynowy, już postanowione w co pójdzie potencjalna kaska z wygranej. Tu czas działa tylko na naszą korzyść, i to nie wszystko, niespodzianka dopiero przed nami po ogłoszeniu wyroku, a jaka to dopiero każdy zobaczy jak kurs zachaczy o niebo.( i nie dotyczy to rozstrzygnięcia procesu) A w naszej wspaniałej krainie Mrówkolandii, jak wcześniej pisaliśmy dużo towaru poszło w różne ciekawe ręce. Towar jest deficytowy i mało go na półce do kupienia od ręki. Opcja kup teraz parę procent ff, dostępna tylko za dużą kasę. Nasi akcjonariusze z dużymi portfelami z Luksemorga, Wuj Sam i inni niezrzeszeni liczą, ile mogą wydać, aby zebrać brakujące procenciki. Trwają oceny ryzyka i ilości możliwych akcji do kupienia na różnych poziomach cenowych. Na chwilę obecną trzeba jeszcze trochę poczekać - ile ?? to zależy od Sądu, ale tutaj czekanie jest cenne dosłownie. Każdy dzień posuwa nas coraz bliżej do rozstrzygnięcia i to wiedzą wszyscy. Premia BĘDZIE tylko dla najwytrwalszych, czego życzę wszystkim czekającym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 3,34% 6,18 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.