Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,04 zł , zmiana od tamtej pory: -19,80%

Trochę informacji ze swiata....

Zgłoś do moderatora
GOVENA to rzeczywiście ciekawa spółka, bo bardzo długo wszyscy tu mamy zamrożone pieniądze, i zapewne każdy uważał że za długo, że to porażka jakaś itd... Niestety nie zawsze wszystko idzie po myśli. ALE nie znaczy że nic nie idzie....

A przykład GOV jest dokładnie taki sam jak WIATRAKÓW, czy PANELI SŁONECZNYCH. Otóż tego typu instalacji są bardzo drogie, OK opłacają się, ale są bardzo drogie! I DOPÓKI nie było dofinansowania to tylko nieliczni mogli sobie pozwolić na nie. Gdy tylko RUSZYŁA FALA DOFINANSOWAŃ = RUSZYŁA FALA ZAINTERESOWANYCH.

1. NAJWAŻNIEJSZE ZATEM TO DOFINANSOWANIE -> mamy je !
https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-samochody-elektryczne/samochodyelektryczne/news-jest-rozporzadzenie-w-sprawie-doplat-do-elektrykow,nId,3322457

Następnie jak w przypadków Wiatraków i Paneli, to możliwości, firmy które będą się tym zajmowały, i sprzedawały takie produkty -> I TU CZAS NA GOVENA ! :)

https://gazetawroclawska.pl/kupujac-auto-mozesz-dostac-od-panstwa-90-tysiecy-zlotych-sprawdz-warunki/ga/c4-14563705/zd/39872693

https://wysokienapiecie.pl/24060-ceny-samochodow-elektrycznych-z-doplatami-moga-zaskoczyc/

ZATEM PANIE I PANOWIE,.... jeszcze chwila cierpliwości ;) Oczywiście znajdą się tu tacy, którzy to zanegują, obrzucą błotem..... CÓŻ, to jest jak w polityce Zawsze Muszą Być Przeciw :) :) ...ALE PRAWDY nie zakopiecie..... POWOLI POWOLI rusza czas GOVENY i tu może być 10 gr / 30 / lub nawet 50 ... WSZYSTKO ZALEŻY od programów wspierających i ilości zainteresowanych:)
COKOLWIEK JEDNAK się nie wydarzy, to ELEKTRYKI i tak wejdą w życie ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GOVENA -1,25% 0,03 2019-11-15 11:16:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.