Forum Giełda +Dodaj wątek

TRI -oznacza truciznę lub lekarstwo

Zgłoś do moderatora
Wszystko tu zależy od MANAGMENTU, czy w porę włączy swój "wypróbowany" instynkt samozachowawczy. Jeszcze nie wszystko stracone. Owszem śmietankę trzeba wypić- mam na myśli -sprzedaż "TRITON PARK". Z nowymi projektami należy się wstrzymać, a nawet zastanowić się czy nie pozbyć się działek. Znależć nowy segment (perspektywiczny w czasie kryzysu) lub nadmiar gotówki po spłaceniu kredytów [których niestety jest ok.85 mln zł] przeznaczyć na sutą dywidendę. Pozostając w sektorze - DEV. dywidendy bezwzględnie nie wypłacać i własnych akcji nie skupywać.
Na dzień dzisiejszy ryzykanci mogą brać akcje po cenie bezpiecznej - już nawet poczynając od 1,88 zł. Mądre pokierowanie biznesem nawet w kryzysie może dać zwrot z inwestycji na poziomie 3-4 zł. Nowe emisje po 8 zł nie wchodzą w grę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -0,53% 1,86 2019-12-05 11:31:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.