Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,06 zł , zmiana od tamtej pory: 17,97%

transpol - 89 mln zł (kapitalizacja spółki 66 mln zł)

Zgłoś do moderatora
Zarząd Trans Polonia S.A. z siedzibą w Tczewie („Emitent”), niniejszym informuje, że w dniu 20 listopada 2020 r. Emitent oraz w 100% zależna od Emtenta spółka TP sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie („TP”) zawarły ze spółką Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. z siedzibą w Płocku („PKN Orlen”) warunkową umowę zobowiązującą do sprzedaży udziałów („Umowa Zobowiązująca”).

Na podstawie Umowy Zobowiązującej Emitent i TP zobowiązały się do sprzedaży, a PKN Orlen do kupna 100% udziałów w OTP sp. z o.o. z siedzibą w Płocku („OTP”) („Udziały”).

Łączna cena zakupu Udziałów wynosi 89.200.000,00 zł (osiemdziesiąt dziewięć milionów dwieście tysięcy złotych), z zastrzeżeniem możliwej korekty ceny sprzedaży Udziałów o zweryfikowany dług netto oraz kapitał obrotowy obliczone zgodnie z zasadami określonymi w Umowie Zobowiązującej („Cena”).
  • transpol - 89 mln zł (kapitalizacja spółki 66 mln zł) Autor: ~Hania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL -1,37% 3,61 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.