Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,60 zł , zmiana od tamtej pory: -11,11%

Transformacja Energetyczna warta 1,6 bln.zł.!! REMAK to drugi Mercator

Zgłoś do moderatora
Transformacja energetyczna w samej Polsce na lata 2021-2040 to wydatki ok.1,6 bln.zł. ale cała Europa również przechodzi taką transformację Remak działa też w Europie

https://energia.rp.pl/energetyka-zawodowa/transformacja-energetyczna/28694-transformacja-energetyczna-za-16-bln-zl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK -1,54% 19,20 2021-10-26 11:09:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.